بستن

جستجو محصولات


دام> پودر استریل تزریقی
دام> سوسپانسیون تزریقی
دام> سوسپانسیون خوراکی

معرفی شرکت

شرکت تحقیقاتی و داروسازی عرفان دارو با هدف تولید داروهای دام و طیور در سال 1377 در زميني به مساحت 6000 مترمربع و با زير بناي 11500متر مربع در شهرصنعتی هشتگرد واقع در کیلومتر 65 اتوبان تهران- قزوین فعالیت خود را آغاز نمود. اين شركت با بهره گيري از دستگاه های مدرن مطابق با استانداردهای G.M.P و کادر علمی مجرب قادر به تولید انواع داروهای دام و طیور در اشکال گوناگون می باشد .

شرکت داروسازی عرفان دارو با ارائه قابلیت های خود توانسته است با جلب موافقت بزرگترین شرکت های داروسازی جهان محصولات خود را تحت لیسانس شرینگ پلاو Schering plough ، فايزر Pfizer ، الانکو Elanco ، فیبرو Phibro و پارنل Parnell توليد نمايد.

تولیدات شرکت داروسازی عرفان دارو در اشکال مختلف داروئی اعم از محلولها و سوسپانسیون های خوراکی، محلولهای تزریقی ، پودرهای تزريقي پني سيلين ، سوسپانسيون هاي تزريقي ، پودرهاي مخلوط در دان و محلول در آب ، گروه هاي آنتی بیوتیک ها ، ضدانگل های داخلی و خارجی ، ضد کوکسیدیوز ، ویتامینها و .... را در بر می گیرد.

شرکت داروسازی عرفان دارو با ایجاد آزمایشگاههای مجهز کنترل کیفی و استفاده از دســتگاه های انــدازه گـیری دقـیق هـمچـون اسـپکـتروفـتومـتـر UV-VISIBLE ، FT-IR ، GC ، HPLC و ..... کیفیت و كميت کلیه محصولات خود را از لحاظ مواد اولیه ، فرمولاسیون ، بسته بندی ، پایداری داروهای تولید شده ، بررسی اثرات بر روی حیوانات ، فراهم زیستی ، هم سنگی زیستی و.... به طور مستمر مورد ارزیابی و کنترل قرار می دهد.

شرکت عرفان دارو همچنین با ایجاد و تقویت بخش R&D همواره سعی در شناسایی و برآورده ساختن نیازهای دارویی دام و طیور کشور با بهترین کیفیت را در مد نظر دارد.

 این شرکت با توليد محصولات جديد مخصوصا سوسپانسيون هاي تزريقي مطابق با استانداردهاي جهاني گام موثري در جهت تامين سلامت دام كشور و براي ايران اسلامي افتخار آفرين باشد.

شركت تحقيقاتي و داروسازي عرفان دارو مفتخر به تولید  پني سيلين پودر و سوسپانسيون هاي تزريقي كه براي اولين بار در خاورميانه مي باشد و همواره خدا را شاكر مي باشد كه توانسته است گامي در جهت تحقق آرمانهاي خويش برداشته و به وعده هاي خود جامة عمل بپوشاند . مسلم اين كه اين شركت پويا همچنان در نوآوري و خدمتگزاري به جامعه دارويي كشور استوار و پا بر جاست و در اين راه الطاف و ياري خداوند متعال و هم فكري دوستان و ياران خود را با رويي گشوده طلب مي نمايد.

سخن مدیر عامل


آدرس دفتر مرکزی:

تهران،شهرک غرب،بلوار دادمان غربی ،بین ایمان و معراج ، پلاک 137

88590950-9